Zaplaťte celú cenu svojho domu až po dokončení

Nebezpečným javom v obore je požiadavka niektorých staviteľov na vysoké zálohy vopred. Vysoké zálohy v hodnote často aj 50% z ceny domu ukazujú na zlé hospodárenie staviteľa a upozorňujú na riziko. Pokiaľ bude mať nekvalitný staviteľ vopred predplatených veľa Vašich peňazí, je Vaša pozícia rokovania naozaj zlá. Staviteľ túto Vašej slabú pozície bohužiaľ zneužije.

”Našou odpoveďou je program Pohodová stavba a možnosť celý dom zaplatiť až po úplnom dokončení stavby.”

Možnosť zaplatiť stavbu až po úplnom dokončení Vám prináša bezpečie a pohodu. Nestresuje sa nutnosťou postupných tranží čerpaných v banke. Nestresujte sa tým, či ste za svoje peniaze už získali všetko, čo ste získať mali. Jednoducho počkáte, až celý dom postavíme a potom svojimi peniazmi prípadne hypotékou zaplatíte.

Tie najlepšie myšlienky bývajú prekvapivo jednoduché. Tiež Vám možnosť platiť až na úplnom konci príde ako tá najlepšia?

Viac informácií nájdete v našom programe Pohodová stavba

Zaplaťte celú cenu svojho domu až po dokončení

Aktualizované: 11.4.2016 späť

http://stavba-domu-bezpecne.ekonomickebyvanie.sk/bulletin1604_37.sk/zaplatte-az-po-dokonceni.htm
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.