Posudok súdneho znalca

Ak má byť Vaša investícia do rodinného domu bezpečná, dom musí byť postavený vo vysokej kvalite. Práve v nekvalite mnohých stavieb sa skrýva druhé najväčšie riziko pri stavbe vlastného domu. A proti tomuto riziku Vás chceme radou ochrániť.

Získajte istotu kvality tým, že si necháte v správnom čase prehliadnuť stavbu súdnym znalcom. Je dôležité, aby preveril konštrukcie a časti stavby, ktoré budú neskôr dokončením domu zakryté. Precízna kontrola týchto častí stavby Vás uchráni od mnohých budúcich nebezpečenstiev a starostí.

Pri prehliadke stavby súdnym znalcom je dôležité určiť správny čas prehliadky. Nemá zmysel pozvať znalca na stavbu na konci, aby si prezrel dokončené omietky, ktoré vidí každý. V ES považujeme za ideálny čas dokončenú hrubú stavbu. Teda obdobie, keď je vidieť všetky dôležité konštrukcie domu.

Požadujte písomné vypracovanie nálezu znalca. Život je pestrý a nepredvídateľný. V budúcnosti môže nastať situácia, kedy budete potrebovať zmeniť miesto svojho života a dom dobre predať. Posudok súdneho znalca, ktorý dobre ohodnotí skryté časti stavby, Vám uľahčí predaj a zvýši cenu, za ktorú dom predáte. Vysoká trhová hodnota Vášho domu je jedným z najväčších zabezpečení, ktoré v živote dostanete. Posudok súdneho znalca túto hodnotu priaznivo zvyšuje.

”V Ekonomických stavbách vypracovávame posudky súdnych znalcov na všetky naše domy už päť rokov.”

Výsledkom sú nám skvelé domy a spokojní klienti. Vysoká kvalita našich stavieb sa aj týmto stala uznávanou hodnotou v odbornej verejnosti. Môžeme túto cestu odporučiť každému, kto chce stavať dobré domy.

Ďalšie informácie nájdete v našom článku Posúdenie kvality súdnym znalcom

Posudok súdneho znalca

Aktualizované: 11.4.2016 späť

http://stavba-domu-bezpecne.ekonomickebyvanie.sk/posudok-sudneho-znalca.htm
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.